Pokládka zámkových dlažeb

Pokládáme zámkové, skladebné a velkoformátové dlažby různých povrchů a barev dle Vašeho výběru a to převážně od nejlepších českých výrobců jako jsou Best, CS-beton a Presbeton. Realizaci dlažeb provádíme tzv. „na klíč“ tzn. s veškerými pracemi od výkopů po zapískování.

Realizace oplocení a opěrných zdí

Provádíme výstavbu různých typů oplocení od drátěnky, ztraceného bednění, Kb-bloků až po skládané betonové a svařované ploty včetně demontáží původních plotů a zdí. Nedílnou součástí kvalitního oplocení a opěrných zdí jsou základy, které zaručují stabilitu a únosnost i při nepříznivých povětrnostních vlivech. Zhotovíme i základy pro nové samonosné či pojezdové brány s přípravou pro následnou motorizaci bran.

Kamenné koberce

Pokládáme kamenné koberce různých barev od firmy Destone. Kamenné koberce jsou určené k renovaci, nebo koncové estetické úpravě ploch především kolem bazénů, rodinných domů, schodišť a teras.

Rekonstrukce bytů a bytových jader

V zimních měsících provádíme rekonstrukce bytových jader a veškeré zednické práce v interiérech, dle Vašeho přání.

Zemní práce

Zajistíme veškeré výkopy pro zámkové dlažby, základy, bazény a odvoz výkopku na skládku. Dále provádíme terénní úpravy vč. dodávky zemin, hutnění povrchů apod.

Izolace, odvodnění, drenáže

Provádíme nové i dodatečné izolace základů či soklů z nopových foliíí, extrudovaných polystyrenů, asfaltových pásů, drenážních trubek aj.


Prováděné práce